הסדרי נגישות

מעודכן לתאריך: 22/06/23
נאמן נגישות ומתאמת משאבי אנוש: יעל פרנקפורט 
[email protected]

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

הנגשת אתר זה בוצעה על ידי חברת הנגשת אתרים "נגיש בקליק"

 • אתר האינטרנט עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
 • התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
 • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
 • לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת  NVDA  העדכנית ביותר.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera בכפוף לתנאי היצרן. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום.

אפשרויות הנגישות בתפריט:

 • התאמה לניווט מקלדת- מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת
 • התאמה לקורא מסך – התאמת האתר עבור טכנולוגיות מסייעות כגון NVDA , JAWS
 • חסימת הבהובים – עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים
 • הגדלת פונט האתר ל-4 גדלים שונים
 • התאמות ניגודיות – שינוי ניגודיות צבעי האתר
 • התאמת האתר לעיוורי צבעים
 • שינוי הפונט לקריא יותר
 • הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן
 • הגדלת התצוגה לכ-200%
 • הדגשת קישורים באתר
 • הדגשת כותרות באתר
 • הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות
 • הצהרת נגישות
 • שליחת משוב נגישות

פניה לרכז הנגישות
אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של החברה עומד לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב.

פרטי רכז/ת נגישות בחברה

שם: יעל פרנקפורט 

טלפון: 09-8800084

אימייל: [email protected]

כתובת למשלוח דואר:
עבור: מלון דיוויד טאואר
רחוב המלך דוד 8, נתניה

ניתן לפנות ישירות דרך האתר באמצעות טופס צור קשר >>

הסדרי נגישות:

חניות לבעלי מוגבלויות

בשטח המלון מספר חניות המיועדות לבעלי תו נכה. בחניון המקורה והסגור של המלון בקומה מינוס 2 קיימות 2 חניות לבעלי מוגבלויות (מסומנות בצבע כחול על הריצפה) רחבות המאפשרות גם שימוש במעלון צד לצורך הוצאת כסא גלגלים חשמלי לצידי הרכב. כמו כן קיימות 2 חניות נכים חיצוניות הממוקמות דרומית לחניון מייד בצד ימין אחרי שעוברים את מחסום בניין המדורים בדויד המלך 8.חניות אלו מיועדות לשימוש רכבים גבוהים או גדולים במיוחד המסיעים בעלי מוגבלויות תנועה. אין צורך לתאם שימוש בחניון הפנימי אך איננו שומרים מקומות והשימוש בחניון הינו על בסיס מקום פנוי וכך גם אם חניות לבעלי מוגבלויות. אולם לצורך שימוש בחניות החיצוניות יש לתאם הגעה מראש  על מנת שנסדיר את פתיחת מחסום החנייה מבעוד מועד. את התיאון יש לעשות מול הקבלה במלון 24/7 בטלפון 09-3730013 שלוחה 1 תת שלוחה 2

כניסה למלון

ניתן להיכנס מחהיון מינוס 2 ישירות עם כסא גלגלים למעלית האורחים המובילה לקבלה לחדרים ולספא המלון. לחילופין ניתן גם להיכנס בכניסה הראשית באחת מ2 הדלתות שבין כניסת הקרוסלה.

קבלה: הן במלון והן בספא קיימת קבלה נגישה המותאמת בדובה לשימוש בכסה גלגלים. כמו כן ב 2 הקבלות קיימת מערכת עזר לשמיעה המיועדת לבעלי מוגבלות שמיעה המשתמשים בעזרי שמע.

שרותי נכים

קיימים שרותי נכים הממוקמים בכניסה למסעדה ומסומנים בצורה ברורה כבר באזור הקבלה של המלון.

כמו כן גם בספא המלון שרותי נכים ומקלחת המיועדת לשימוש עם כסא גלגלים.שרותים אלו ממוקמים סמוך לסאונה לצד הבריכה.

מעליות

2 מעליות האורחים מותאמות לשימוש בכסא גלגלים ואף מבואת המעליות מסומנת בפסים מחוספסים רצפתיים המיועדים לסמן את אזור המעליות לבעלי מוגבלויות ראיה. כמו כן בכל קומה במשקוף השיש שבפתח המעלית בצד ימין קיים מספר הקומה בתבליט הניתן למישוש ומיועד לסמן את הקומה על פי מישוש . כמובן שבמעליתצ יש הכרזה קולית בעברית על הקומה בה אנו נמצאים.

עזרים טכנולוגיים לבעלי מוגבלות שמיעה

אלו נמצאים במספר מקומות במלון הן בדלפק הקבלה של המלון הן בדלפק הקבלה בספא הו בבר המלון והן בכניסה למסעדה בעמדת המארחת. עזרים אלו משמשים בעלי מוגבלויות שמיעה בהמשתמשים בעזרי שמע.

ספא המלון

בספא המלון בריכה מחוממת עם מעלון מיוחד להורדת בעל מוגבלות למים אם זאת יש לתאם מראש את ההגעה על מנת שנכין את המעלון מבעוד מועד היות ויש צורך ב2 אנשים לצורך הכנסתו הבטוחה למים. כמו כן קיים תא שרותים מקלחת והלבשה המיועד לבעלי מוגבלויות ומאפשר שימוש בכסא גלגלים. כמו כן בספא חמאם טורקי נגיש לבעלי כסא נכים וכן 2 חדרי טיפול מונגשים אף הם.

מסעדה

מסעדת המלון נמצאת בקומת הקרקע מול הקבלה וניתן להיכנס אליה עם כסא גלגלים. במידת הצורך ועל פי בקשה יש לנו במסעדה כסאות מיוחדים עם משענות יד המאפשרות לבעל כסא נכים לעבור לכיסא רגיל במהלך הארוחה עם ירצה בכך.

הארוחות מוגשות במזנון אולם צוות המלצרים עומד לרשותכם לצורך הגשת האוכל מהמזנון.

מוקד טלפוני

מרכזיית המלון 09-3730013 פעילה 24/7 ניתן גם לשלוח מייל ל-[email protected] 

חדרים

במלון 2 חדרים מסוג סופיריור נוף לעיר המתאימים לשימוש עם כסא גלגלים כאשר גם חדר הרחצה מונגש לכסא גלגלים. יש לתאם ולהזמין מראש את החדרים הללו במיוחד בחודשי הקיץ בחגים ובסופי השבוע. ניתן להוסיף בחדרים אלו ספת יחיד לצורך לינת מלווה או לחילופין ניתן להזמין חדר קלאסיק צמוד לצורך שימוש למלווה (בתשלום).

בעלי חיים

 הכניסה לבעלי חיים באופן כללי אסורה למעט אירוח כלבי נחייה לעיוורים ובעלי מוגבלות ראיה קשה  . נבקש לתאם מבעוד מועד על מנת שנדאג למיכל מים ומזון לכלב הנחייה.

צוות המלון

צוות המלון אשר עבר בחלקו סדנא לשירות נגיש עומד לרשותכם בכל בקשה לסיוע כזה או אחר אשר יהפוך את שהייתכם עמנו לנוחה יותר. בכל שאלה ובקשה פנו אלינו מראש או בטלפון או במייל

וננסה לסייע ככל הניתן