סיפור המלון

בשנת 1500 לספירה, יצא דָאוּד פָאשָה, הסולטאן הטורקי הגדול ששלט במזרח התיכון, למסע כיבושים רחב ברחבי האימפריה העות’מאנית. במהלך המסע הפליג הסולטאן דָאוּד ברחבי הימים והגיע אף לחופי ארץ ישראל.

חיבתו של דָאוּד פָאשָה למרחבי הים הגדול ולנופים הקסומים של ארץ ישראל, הם אלו שהעניקו לו את ההשראה לבניית מגדל מפואר לאהובת לִבּוֹ הצעירה על אחד מהצוקים הנישאים הנושקים לים התיכון.

לצורך בניית המגדל, הובאו לארץ ישראל מיטב האדריכלים והבנאים, והושבעו לא לגלות לעולם את מיקומו של המגדל. בבניית המגדל שולבו סיפורי מסעותיו של הסולטאן בים, לצד שכיות חמדה ואלמנטים עיצובים שונים שהביאו לידי ביטוי את העושר התרבותי הרב של המדינות באימפריה העות’מאנית.

דָאוּד פָאשָה הקפיד על כך שצבע הזהב ישלוט בכל חדריו ומרכיביו של המגדל, וזאת על מנת לסמל את רצונו של הסולטאן להעניק לאהובתו את כל הזהב שבעולם. המגדל שימש כמקום מרגוע ומפלט לבני הזוג, תוך שהם נהנים מחיי פאר בכל רגע ורגע. סיפור בנייתו של המגדל הלהיב את דמיונם של אנשים רבים, אולם הסולטאן ואנשיו שמרו בקנאות ובסודיות על מקום הימצאו של המגדל. סיפור אהבתם של הסולטאן ובחירת לבו במגדל המוזהב וחיבתו של הסולטאן לים הגדול, מהווים את מקור ההשראה למלון David Tower המשלב בין קסם תרבויות שונות, בין עולם הפנטזיה והמציאות ומהווה מקום מפלט ורוגע מחיי היומיום.

המלון מציב סטנדרטים חדשים של יופי ופאר ומשרה אווירה רגועה, מפנקת ומלכותית לאורך כל ימי החופשה והשהות. היוקרה וההוד מקדמים את פני האורחים כבר בכניסה למלון. לובי יוקרתי ומפואר בעיצוב עוצר נשימה מכניס את האורחים באחת לעולם שכולו קסם ופנטזיה. צבע הזהב הצובע את החופשה בגווני מלכות, מלווה את האורחים מרגע כניסתם למלון ועובר כחוט השני בין המסדרונות וטרקליני המלון ועד הגעתם של האורחים לחדרם המפואר. במלון בולט הסגנון האירופאי הקלאסי, לצד עיטורים דקורטיביים השואבים את השראתם מהסגנון המזרחי האותנטי.

השילוב המדויק בין סגנונות אלו, מקנה למלון את מראהו המלכותי ומאפשר לאורחיו ליהנות מחופשה יוקרתית שכולה זהב. עם פתיחת הדלת, יגלו האורחים את חדרם המפנק, המעוצב כחדר שינה בארמון יוקרתי. במידה והאורחים יחליטו בכל זאת לצאת מהחדר, הם יגלו במלון שפע של פינוקים ואטרקציות שנועדו להעניק להם חופשה שכולה זהב: ארוחות במסעדת גורמה מפוארת, ספא מפנק, חדר כושר, חדרי ישיבות מאובזרים ועוד.

מלון David Tower ממוקם בקו ראשון לחוף הים של נתניה, אחת מערי התיירות התוססות בישראל. מיקומו הייחודי בסמוך לחופי הים ולכיכר העצמאות מאפשר לאורחי המלון להגיע במהירות ובנוחות לכל מקום בעיר. המלון מנוהל על ידי חברת הניהול הבינלאומית Accor בשיתוף עם המותג הנודע של הרשת MGallery by Sofitel.