אירוח בתקופת קורונה

המלון פתוח לאורחים בהתאם להנחיות הממשלה במסגרת התו הסגול והירוק

עד לתאריך 28/03/21, מסעדת המלון איננה פעילה.

מתחם הספא ובריכת השחייה פועלים בהתאם להנחיות הממשלה.

ארוחת הבוקר תוגש לחדרכם, ניתן להזמין ארוחות ממגוון מסעדות בסביבה במשלוח עד החדר.
בנוסף, ניתן ליהנות מטיפולי הספא בהזמנה במלון.

אורחי המלון נדרשים להציג אישור מתחסן או מחלים (מתחת לגיל 16 יש להציג בדיקת קורונה שלילית בת 48 שעות לכל היותר).

מדיניות ביטולים

אנו מאפשרים לכם להנות בתקופה זו ממדיניות ביטולים גמישה, אשר תאפשר לכם להזמין חופשה בראש שקט. בהתאם למדיניות זו, יתאפשר ביטול הזמנה של עד 3 ימים טרם מועד ההגעה – ללא דמי ביטול, ועד 24 שעות בדמי ביטול של 150 ₪ בלבד.

מקפידים על ההנחיות

רשת ACCOR הבינלאומית ידועה בשמירה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון ותחזוקה גם בימים כתיקונם. בתקופה זו, אנו נערכים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומעבר לכך, נוקטים בשורה של צעדים משמעותיים כדי לשמור על בריאותכם. צעדים אלו יעניקו לכם ראש שקט על מנת שתוכלו ליהנות מחווית חופשה רגועה ובטוחה.

תדירות ואופן ניקיון החדרים והשטחים הציבוריים

צוות הניקיון תוגבר באופן משמעותי. במהלך חופשתכם תדירות הניקיון תהיה גבוהה במיוחד, עם דגש מיוחד על יסודות החיטוי לא רק בחדרים אלא גם בשטחים הציבוריים כגון הקבלה, מעליות, שירותים ציבוריים ועוד, ולאורך כל שעות היום.

טיב ואיכות חומרי הניקוי

החלפנו את חומרי הניקיון והחיטוי לחומרים אשר נבדקו ונמצאו כמתאימים לקטילת חיידקים ווירוסים שונים. דאגנו לא רק להחלפה של חומרי ניקוי של החדרים והשטחים הציבוריים אלא גם לאלו שבשימוש במכבסת המלון ואף לאלו שבשימוש של מכבסות חיצוניות בהן אנו נעזרים.
צמצום התקהלות ושמירה על בטחון האורחים

על מנת לאפשר חופשה מהנה תוך שמירה מיטבית על בריאותכם, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, אנו נוקטים במכלול פתרונות על מנת לצמצם את כמות האורחים אשר נמצאים בו זמנית בשטחים משותפים.

איכות האוויר בחדרים ובשטחים הציבוריים

המזגנים ומערכות האוורור במלון הנם בעלי מסננים מתקדמים השומרים על איכות האוויר כך שתוכלו לנשום בבטחה בין אם אתם יושבים בלובי או נחים בחדר.

לשאלות ובירורים נוספים מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם או באמצעות יצירת קשר טלפוני עם המלון 09-3730013